Kontaktai

Biudžetinė įstaiga
Vilniaus sutrikusio vystymosi kūdikių namai-pagalbos centras „Šeimos slėnis“
Žolyno g. 47, LT-10254 Vilnius
Kodas Juridinių asmenų registre 191645111
Telefonas (8 5)  234 0300
El. paštas administracija@kudikiunamai.lt

 

 

Direktorė
Renata Rimdžiuvienė
mob. +370 611 18526
tel. (8 5)  234 0300
el. paštas renata@kudikiunamai.lt
Pareigybės aprašymas (pdf)

 

Administratorė

Jelena Radevič
tel. (8 5)  234 0300
el. paštas administracija@kudikiunamai.lt
Pareigybės aprašymas (pdf)

 

Bendrųjų reikalų skyriaus vedėja
Aurelija Malciūtė
tel. +370 617 94730
el. paštas aurelija@kudikiunamai.lt
Pareigybės aprašymas (pdf)

 

Pagalbos vaikui ir šeimai skyriaus vedėja
Edita Juršėnienė
tel. +370 695 11258
el. paštas edita@kudikiunamai.lt

 

Registratorė-koordinatorė (ankstyvosios reabilitacijos paslaugoms gauti)
Rasa Čiutaitė
tel. +370 670 01092
el. paštas rasa@kudikiunamai.lt
Pareigybės aprašymas (pdf)

 

Apskaitos ir planavimo skyriaus vedėja
Aušra Lomsargienė
tel. (8 5)  265 0124
el. paštas ausra@kudikiunamai.lt
Pareigybės aprašymas (pdf)

 

Asmens sveikatos priežiūros skyriaus vedėja
Gema Galvydytė
tel. (8 5)  234 0612
el. paštas gema@kudikiunamai.lt

 

Vyr. buhalterė
Jolanta Jakūbonienė
tel. (8 5)  234 0449
el. paštas jolanta@kudikiunamai.lt
Pareigybės aprašymas (pdf)

 

Vyr. socialinė darbuotoja
Aušra Kučinskienė
tel. (8 5)  234 2473
el. paštas kucinskiene@kudikiunamai.lt
Pareigybės aprašymas (pdf)

 

Vyr. socialinė darbuotoja
Dovilė Aldakauskienė
el. paštas dovile.aldakauskiene@kudikiunamai.lt
Pareigybės aprašymas (pdf)

 

Vyr. vaikų slaugytoja
Virginija Stepanonytė
tel. (8 5)  234 6050
Pareigybės aprašymas (pdf)

 

Informacinių technologijų specialistas
Gediminas Jurkštas
tel. +370 60807148
el. paštas gediminas.jurkstas@kudikiunamai.lt

 

Savanoriavimas
tel. (8 5)  234 2473
el. paštas savanoriavimas@kudikiunamai.lt

 

Vaikų ligų gydytojai
tel. (8 5)  234 0612
el. paštas gydytojai@kudikiunamai.lt

 

Postas (visą parą)
mob. +370 614 30427

 

Duomenų apsaugos pareigūnė
Aušra Lomsargienė
tel. (8 5)  265 0124
el. paštas d.apsauga@kudikiunamai.lt

 


Informacija atnaujinta 2020 m. rugsėjo 8 d.

Komentavimas šiame įraše neleistinas.